Personale

Hafnia-Personale

Jan Barslev

Leder af Hafnia-Hallen
Tlf: (+45) 41 41 55 99 jan@hafnia-hallen.dk

Mette Bertram

Administrativ og økonomisk leder

Kristoffer Thomsen

Salg & Booking (Fodboldevents)

Maria Skovdal Knudsen

Salg & booking ansvarlig (Større Events)
Tlf: (+45) 30 27 35 12 maria@hafnia-hallen.dk

Matilde Kondrup

Salg & Booking (Event)
Tlf: (+45) 91 53 04 04 matilde@hafnia-hallen.dk

Simon Nexø Jensen

Salg & Booking (Skoler/foreninger)
Tlf: (+45) 52 11 33 91 simon@hafnia-hallen.dk

Alexander Aagaard Andreassen

Leder af Hafnia-Gym
Tlf: (+45) 91 53 04 04 alexander@hafnia-hallen.dk

Malene Krogh

Caféansvarlig
Tlf: (+45) 91 53 04 04 malene@hafnia-hallen.dk

Camilla Krogh

Kommunikationsmedarbejder

Jan Stauning

Teknisk servicemedarbejder
Tlf: (+45) 28 83 28 27 stauning@hafnia-hallen.dk

Claus Madsen

Teknisk serviceleder

Beata Jaroniewska

Rengøringsassistent